Solera Salg

Salg

Stein Erik Treverket Stein Erik Treverket

Stein Erik Treverket

Sales Director

Mobil: +47 48 01 08 21

E-mail: stein.erik@solera.no

Kristian Esko Haraldsen Kristian Esko Haraldsen

Kristian Esko Haraldsen

Field Sales Manager, Bar og Nattklubb

Mobil: + 47 92 02 43 72

E-mail: kristian.esko@solera.no

Ole Steinsholt Ole Steinsholt

Ole Steinsholt

Field Sales Manager, Hotell og Restaurant

Mobil: +47 97 69 16 21

E-mail: ole@solera.no

Helene Holmvik Remøe Helene Holmvik Remøe

Helene Holmvik Remøe

Activation Manager

Mobil: +47 41 25 21 74

E-mail: helene@solera.no

Veronica Langjord Veronica Langjord

Veronica Langjord

KAM Fine Dine / Sommelier

Ansvarsområde: Oslo og Hordaland

Mobil: +47 93 00 95 88

E-mail: veronica@solera.no

Inger Aase Pettersen Inger Aase Pettersen

Inger Aase Pettersen

Area Sales Manager / Sommelier

Ansvarsområde: Oslo, Akershus, Telemark, Vestfold, Rogaland

Mobil: +47 97 02 20 11

E-mail: inger@solera.no

Kristian Nomell Strøm Kristian Nomell Strøm

Kristian Nomell Strøm

Area Sales Manager / Sommelier

Ansvarsområde: Oslo, Akershus, Østfold, Hedmark, Oppland, Nordland, Troms og Finnmark

Mobil: +47 95 79 51 79

E-mail: kristian@solera.no

Isabella Adamczewska Isabella Adamczewska

Isabella Adamczewska

Area Sales Manager / Sommelier

Ansvarsområde: Oslo, Akershus, Aust- og Vest Agder, Buskerud og Oppland

Mobil: +47 41 30 39 85

E-mail: isabella@solera.no

Kine Rasmussen Kine Rasmussen

Kine Rasmussen

Area Sales Manager / Sommelier

Mobil: +47 95 28 63 64

E-mail: kine@solera.no

Simon Pizzoni Simon Pizzoni

Simon Pizzoni

Key Account Manager

Ansvarsområde: Rogaland, Hordaland, Aust- og Vest Agder

Mobil: +47 90 80 09 83

E-mail: simon@solera.no

Sebastian Rönnebring Sebastian Rönnebring

Sebastian Rönnebring

Area Sales Manager

Mobil: +47 92 50 35 78

E-mail: sebastian.ronnebring@solera.no

Johan Sandström Johan Sandström

Johan Sandström

Area Sales Manager

Ansvarsområde: Oslo, Vestfold, Buskerud, Sør Trøndelag, Nord Trøndelag, Nordland, Troms

Mobil: + 47 46 86 04 13

E-mail: johan@solera.no

Kim-Erik N. Alfredsen Kim-Erik N. Alfredsen

Kim-Erik N. Alfredsen

Service Technician Draft Beer

Mobil: +47 91 68 20 06

E-mail: kim.erik@solera.no

Anders Fossvold

Anders Fossvold

Servicemann

Mobil: +47 90 86 93 57

E-mail: service@solera.no

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.